Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci z oddziałów
przedszkolnych odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2022r,
tj. wtorek, o godz. 17.00.
Zapraszamy serdecznie.
Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci z oddziałów
przedszkolnych odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2022r,
tj. wtorek, o godz. 17.00.
Zapraszamy serdecznie.
Wszystkim ósmoklasistom naszej szkoły gratuluję bardzo dobrych wyników egzaminu ósmoklasisty!
Powodzenia w nowych szkołach 
Po odbiór zaświadczeń zapraszamy w piątek 8 lipca od godz.9.00.
Marzena Banaczyk- Niemiec
W dniu 24 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia podczas, której starsi uczniowie przekazali Poczet Sztandarowy szkoły. Młodzież klasy 8 przygotowała zakończenie roku szkolnego na wesoło. Niejeden uśmiech zawitał na twarzy. Pani Dyrektor na zakończenie wszystkim życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24.06.2022.
Rozpoczniemy mszą świętą o godzinie 8.00 w klasztorze, po mszy świętej uroczysty apel na dziedzińcu
szkoły.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego we wtorek 10 maja został otworzony Sklepik Szkolny.
Obecnie jest czynny na 2 i 4 przerwie lekcyjnej. Od momentu otwarcia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy mogą w nim zakupić napoje oraz słodkie i słone przekąski.
Uczeń klasy IV Maksymilian Liptak odebrał, nagrodę za I miejsce w turnieju recytatorskim w kategorii klas IV - VI.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nasza szkoła bierze udział w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
W tym roku kampania jest pod nazwa „Nie czas na nudę”
Każda klasa ma okazję odbyć warsztat, który wspomaga dzieciom organizować sobie czas wolny. Kampania to także konkurs plastyczny adresowany do naszej młodzieży pod tym samym tytułem „Nie czas na nudę”, który zostanie rozstrzygnięty w późniejszym czasie.
W piątek na godzinie wychowawczej uczniowie klasy IV zorganizowali zajęcia integracyjne z nowymi kolegami z Ukrainy. W panie były gry planszowe oraz słodki poczęstunek przy kubku herbaty.
W ramach współpracy naszej szkoły z Domem Pomocy Społecznej w Czernej, klasa 4 przekazała dzisiaj worki z zakrętkami. Zakrętki zbierała cała społeczność szkolna. Przypominamy, że wspomagamy chorego chłopca. MASZ? - PRZYNIEŚ - POMÓŻ!
Powered by aSc EduPage