• Świetlica Szkolna pracuje od godziny 8.00 do 16.00
        od poniedziałku do piątku

Nasza świetlica to malutki, ale za to bardzo przyjazny świat.

Tu każde dziecko jest ważne, każdy może realizować swoje pasje. Każdego dnia malujemy, rysujemy, wycinamy przy tym, oczywiście, prowadzimy długie dyskusje…
        Jest tu też miejsce dla lubiących czytać czy chcących odrobić zadania.
        Można też się po prostu pobawić, wybudować wysoką wieżę z klocków, zbudować statek kosmiczny albo makietę zamku. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. A ta, wiadomo, z dnia na dzień jest coooooraz większa. I o to chodzi.
        Pod opieką nauczycieli wychowawców możemy pójść na spacer albo wyjść na podwórko. Możemy stworzyć razem przedstawienie teatralne, bo… czemu by nie?

W tym miesiącu zaszły bardzo duże zmiany na świetlicy. Po pierwsze mamy nowe meble i stołki, a co za tym idzie cała sala została pomalowana i odnowiona. Świetlica wzbogaciła się o nowe gry i zabawki. Posiadamy stół do bilarda, cymbergaja i piłkarzyków. Dzięki neopuzzlom magnetycznym dzieci rozwijają swoją kreatywność. Dla zainteresowanych młodych programistów mamy roboty i ćwiczenia do programowania.

Te jesienne dni są dla nas bardzo łaskawe. Ciepło i słońce to najlepsza profilaktyka zdrowia. Nawet godzina na boisku szkolnym pozwala dotlenić organizm i „nałapać” wit. D.

Zaglądajcie koniecznie do galerii zdjęć na naszej stronie! Nowe zdjęcia i relacje – na bieżąco.

Rok Szkolny 2023/24

Zimowe zabawy na śniegu

Rok szkolny 2022/23

Konkurs na najwyższą stabilną budowlę

Po świętach z nową energią!
        Programujemy: to nasz elektroniczny zegar.

Gdy śnieg spadnie

Zimowo - świąteczne prace

Każdy znajdzie coś dla siebie

Stół 3 w jednym: bilard, cymbergaj, piłkarzyki