Podczas dzisiejszego apelu Julia Wącławska otrzymała nagrodę wyróżnienie w konkursie literacko-plastycznym w ramach Ogólnopolskiego Konkursu "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Gratuluję
Takim wspaniałym akcentem podsumowaliśmy Dzień Życzliwości w naszej szkole. Z okazji tego dzia zorganizowaliśmy Drzewo Życzliwości, które zostało ozdobione miłymi wiadomościami od uczniów, zapisanymi na liściach. Oprócz tego zorganizowaliśmy wybory Króla lub Królowej Życzliwości w każdej klasie. A oto nasi zwycięzcy: Zuzia Godyń z klasy 3, Gabryś Kołodziej z klasy 4, Paulinka Grela z klasy 5, Nikola Izdebska z klasy 7 i Michalina Jedynak z klasy 8. Gratulujemy!