Wicemarszałek
Województwa Małopolskiego
Józef Gawron
Szanowni Państwo,
Zapraszam do udziału w zdalnych warsztatach “Technologie w edukacji. Popraw wyniki z użyciem techniki”, które 21 i 23 maja 2024 roku, w ramach europejskiej kampanii Tydzień z Internetem, organizuje Województwo Małopolskie we współpracy z Polskim Towarzystwem Informatycznym, Zespołem Szkół Ogólnokształcących Da Vinci w Krakowie oraz Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Eksperci pokażą jak skutecznie wykorzystać narzędzia on-line oraz sztuczną inteligencję do nauki i pracy.
Do udziału zapraszam przedstawicieli małopolskich instytucji publicznych, szczególnie kadrę pedagogiczną oraz wszystkie osoby, które chcą poszerzyć katalog wykorzystywanych przez siebie narzędzi internetowych. Program warsztatów oraz informacje o kampanii Tydzień z Internetem dostępne są na stronie internetowej http://tydzienzinternetem.malopolska.pl/.
Już 21 maja br. w warsztatach dotyczących narzędzi on-line do prac projektowych, organizacji pracy (m.in. tworzenie grafiki, porządkowanie i tworzenie grup tematycznych), będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani. Warsztaty odbędą się na platformie Cisco Webex, bez rejestracji - wystarczy skorzystać z linku do połączenia zamieszczonego na stronie internetowej kampanii.
Natomiast 23 maja eksperci zabiorą Państwa w podróż do przyszłości edukacji. Podczas warsztatów zaprezentowane będzie wykorzystanie sztucznej inteligencji podczas lekcji I przygotowania materiałów dydaktycznych. Szkolenie zdalne przy użyciu aplikacji MS Teams dla zarejestrowanych uczestników, z możliwością uzyskania zaświadczenia uczestnictwa. Link do formularza rejestracyjnego na to szkolenie znajduje się na stronie internetowej kampanii.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Liczę na Państwa udział w szkoleniach.
Z poważaniem
Józef Gawron
Wicemarszałek Województwa Małopolskiego